Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм 128966
Главная- Женская одежда XL+ (Plus Size)- Костюмы XL+-Костюм 128966
Костюм 128966
арт: 128966
Цена
930 грн
Опт/дроп
830 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
ЗАМІРИ НА КОСТЮМ
▪️46-48 розмір
Обʼєм грудей 108
Довжина рукава від горловини 55
Довжина блузи 58 +3 по спинці
Обʼєм талії на спідниці 80+ гумка
Стегно вільне
Довжина 100
▪️50-52 розмір
Обʼєм грудей 114
Довжина рукава від горловини 56
Довжина блузи 60
Обʼєм талії на спідниці 85+ гумка
Стегно вільне
Довжина 103
▪️54-56 розмір
Обʼєм грудей 120
Довжина рукава від горловини 58
Довжина блузи 62
Обʼєм талії на спідниці 90+ гумка
Стегно вільне
Довжина 106
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 46-48, 50-52, 54-56 |
| Цвет: | Чорний |
| Ткань: | Американський креп жатка |
| Длина по спинке: | 58-62 см |
| Длина по внешнему шву: | 100-106см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
КОСТЮМ сорочка зі спідницею-брюки модний тренд сезону додає жіночності та елегантності образу. Вільний крій та висока талія частково на гумці. Косі кишені в бічних швах. Сорочка зі спущеним плечем довжина рукава 7/8 , сорочка вільного крою з затяжкою по переду.
0
Войти
Зарегистрироваться