Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда- Костюмы- Брючные-Костюм 128919
Главная- Женская одежда- Костюмы- Брючные-Костюм 128919
Костюм 128919
арт: 128919
Цена
950 грн
Опт/дроп
850 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
42-44
Сорочка
Обхват грудей до 105 см
Довжина рукава 56 см
Довжина по спинці 75 см
Штани
Обхват талії 60-72 см
Обхват бедер 88-100 см
Довжина 107 см
Довжина по внутрішньому шву 78 см
46-48
Сорочка
Обхват грудей до 110 см
Довжина рукава 57 см
Довжина по спинці 76 см
Штани
Обхват талії 72-84 см
Обхват бедер до 100-115 см
Довжина 108 см
Довжина по внутрішньому шву 78 см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 42-44, 46-48 |
| Цвет: | Шоколад |
| Ткань: | костюмка Бостон |
| Длина по спинке: | 75-76 см |
| Длина по внешнему шву: | 107-108 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Ідеальний костюм із невагомого шовку
Одягаєш і відчуваєш себе на усі 100!
0
Войти
Зарегистрироваться