Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Главная- Женская одежда- Костюмы- Брючные-Костюм 128916
Главная- Женская одежда- Костюмы- Брючные-Костюм 128916
Костюм 128916
арт: 128916
Цена
1 050 грн
Опт/дроп
950 грн
Описание товара
Замеры
Оплата и доставка
Обмен и возврат
Легкий возврат
Дропшиппинг
Пока не было ни одного отзыва о товаре, почему бы Вам не оставить первый?
Сорочка
Обхват грудей до 110 см
Довжина рукава
від горловини 72 см
Довжина сорочки 69 см
Брюки
Обхват талії до 84 см
(резинка тягнеться)
Обхват стегон до 115 см
Довжина брюк 110 см
Довжина по внутрішньому
шву 78 см
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Размер: | 42-46 |
| Цвет: | Блакитний |
| Ткань: | костюмка Бостон |
| Длина по спинке: | 69 см |
| Длина по внешнему шву: | 110 см |
| Рост модели: | 170 см |
| Сезон: | весна |
| Производство: | Україна |
Той самий костюм, у який закохаєшся з першої примірки
Ідеальний баланс стилю та комфорту
0
Войти
Зарегистрироваться